E-Posta:
hurda@hurda.gen.tr

Hurda Paslanmaz

Hurda Paslanmaz fiyatı malzemenin cinsine, özelliğine ve tonajına göre değişiklik göstermektedir, bu sebeple paslanmaz hurdası için ilk önce bizden ölçüm yaptırarak teklif almanız sizlerin yararına olacaktır.
Hurda Paslanmaz kilo fiyatı belirleyici unsur olarak, 304, 316 , 310 olması sonucunda belirlemektedir.Malzeme cinsi belirli paslanmaz hurdası güncel alım fiyatımız yukarıda ki tabloda yer almaktadır.
Hurda Paslanmaz çelik fiyatları profil, lama, sac veya talaşa göre fiyat alınız.
Hurda Paslanmaz boru yapımında kullanım alanlarına bağlı olarak özellikle 316 veya 304 tercih edilmektedir, bu sebeple paslanmaz boru hurdası alımı için en önemli kriter malzemenin 316 mı? 304 mü? olduğudur.
Hurda Paslanmaz tank kullanıldığı sektörlere bağlı olarak süt, su, meyve suları ve benzeri özelliklerde olanlar için genellikle 304 tercih edilirken, kozmetik ve kimya sektörlerinde 316 tercih edilmektedir.
Hurda Paslanmaz 310 krom malzemelerin hem talaş hem de profil, sac, boru, levha olarak hurdaları çıkmaktadır.
Hurda Paslanmaz fiyatı için günlük alım fiyatlarımız yukarıda verilmiştir, tonajlı paslanmaz hurdası alımı için sizlere özel fiyat teklifimize hurda@hurda.gen.tr mail adresimize hurda paslanmaz malzemenin fotoğraflarını göndererek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.
Paslanmaz Talaş fiyatı için hangi kalite malzemenin talaşı olduğu önem arz etmektedir, kilogram bazında alımlarımız yukarıda alım listemizde yer alıyor. tonajlı alımlar için bize mail adresimizden ulaşınız.
Krom hurda fiyatı 2022 pazrtesi-çarşamba-cuma günleri web sitemiz üzerinden bu sayfamızdan ve anasayfada kilogram bazında depo alım olarak yer vermekteyiz
304 Krom hurda fiyatı,
201, 202 ve 430 Paslanmaz hurda fiyatları için hurda@hurda.gen.tr adresimizden veya çağrı merkezimizden fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.Bu kalite de paslamaz ölçüm yapıldıktan sonra kantarlanıp alımı yapılacaktır.

whatsapp